O nas

Historia naszej działalności na terenie całej Polski, a w szczególności na rynku śląskim sięga 2010 roku. Głównym elementem naszej działalności jest wynajem urządzeń pneumatycznych, scenariuszy tematycznych na uroczystości oraz organizacja zielonych szkół. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę imprez plenerowych, atrakcyjne warunki współpracy, rozsądne ceny. Staramy się podchodzić elastycznie i w pełni indywidualnie do każdego Klienta. Organizujesz imprezę dla swoich pracowników lub dzieci i nie chcesz mieć wszystkiego na głowie? Dobrze trafiłeś! My się wszystkim zajmiemy – wystarczy jeden telefon i zorganizujemy atrakcje dla dzieciaków, młodzieży i dorosłych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. W katalogu naszych usług znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do przygotowania udanej imprezy. Dysponujemy sceną, nagłośnieniem, oświetleniem oraz całym niezbędnym zapleczem. Dla najmłodszych mamy cały zestaw urządzeń rekreacyjnych oraz gier zręcznościowych. Starszym polecamy samochody terenowe Land Rover Discovery, quady stanowiska strzelnicze marsz na orientację i wiele innych ciekawych elementów aktywnej zabawy.W swojej ofercie posiadamy namioty, które pozwolą zorganizować gustowny bankiet.
To nie koniec naszych atutów. Współpracujemy z wieloma artystami. Potrafimy wynegocjować preferencyjne ceny występów, niedostępne dla większości innych agencji.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy profesjonalną wycenę. Jesteśmy do dyspozycji! Uśmiech na twarzy klienta jest dla nas najlepszą nagrodą.